КОРЗИНА
0 товаров
на сумму 0.00 грн
cart
Все для Сада в одном Центре!
Растения, идеи, гарантия качества
Опыт работы более 15 лет!
(04594) 6-94-78(098) 202-01-78Пн-Сб с 9-00 до 17-00
Вс - выходной
Русский
Українська
English

Отзывы / комментарии

Спасибо, что не оставили без внимания мое обращение. В апреле месяце я купила в Вашем садовом центре магнолию, о которой долго мечтала. Она некоторое время не распускалась, но через две-три недели появились листья. Цветков так и не было. Я обратилась к Вам и мне без проблем заменили на куст магнолии с цветками. Огромное спасибо за магнолию. Оставайтесь приятными и отзывчивыми в работе с клиентами!
Будет ли в новом сезоне поставка этих рододендронов?

Антихрущ 150 мл

Універсальний інсектицид для захисту овочевих, плодово-ягідних та декоративних культур від комплексу шкідників.

Культура Норма витрати препарату Спектр дії Спосіб, час обробки
Картопля, капуста 10 мл на 5-10 л води на 1 сотку Личинки хрущів, колорадський жук, дротянки, несправжні дротянки, картопляна міль, гусениці підгризаючих совок, медведка Обприскування грунту (лунка, посадковий ряд) перед висадкою культури. Обприскування повинно бути достатнім і рівномірним.

Капуста, томати

10 мл на 1 л води Личинки хрущів, колорадський жук, попелиці, трипси, білокрилка ( в закритому грунті) Замочування кореневої системи розсади перед висадкою її в грунт в робочому розчині протягом 1-2 годин. Замочувати лише кореневу систему! Залишок робочого розчину розводять до 10 л і проливають після висаджування.
Саджанці плодових дерев 10 мл 1-2 л води Личинки хрущів, дротяники, несправжні дротянки, гусениці підгризаючих совок Замочування кореневої системи розсади перед висадкою її в грунт в робочому розчині протягом 1-2 годин. Замочувати лише кореневу систему! Залишок робочого розчину розводять до 10 л і проливають після висаджування.
Малина, суниця, плодові дерева, декоративні рослини тощо 10 мл на 5 л води на 0,2 сотки Личинки хрущів, дротяники, несправдні дротяники, гусениці підгризаючих совок, медведка Підкореневий полив. Поливають рясно робочим розчином під рослину.

Максимальна кратність обробок за сезон - 1.

Строк виходу людей на обробленні площі для проведення робіт установлювати не потрібно. Строк очікування від обробки до збирання врожаю плодово-ягідних - 30 діб. Підкореневий полив ренкомендовано проводити на початку вегетації.

За рахунок трьох діючих речовин у складі препарату, відсутня резистентність у шкідників та подовжений період захисної дії. Для захисту овочевих культур (картопля, капуста, томати, огірки, перець тощо) обприскуванню підлягають посадочні лунки та замочування кореневої системи розсади культур. Розсаду культур висаджують в день обробки. Обробка дерев проти хрущів здійснюється шляхом підкореневого поливу в період вегетації крони при мінімальних бокових потоках вітру. 

 

180.00 грн
 
В корзину

НАЗАД К СПИСКУ

Отзывы (0)