КОРЗИНА
0 товаров
на сумму 0.00 грн
cart
Все для Сада в одном Центре!
Растения, идеи, гарантия качества
Опыт работы более 15 лет!
(04594) 6-94-78(098) 202-01-78Пн-Сб с 9-00 до 17-00
Вс - выходной
Русский
Українська
English

Отзывы / комментарии

Спасибо, что не оставили без внимания мое обращение. В апреле месяце я купила в Вашем садовом центре магнолию, о которой долго мечтала. Она некоторое время не распускалась, но через две-три недели появились листья. Цветков так и не было. Я обратилась к Вам и мне без проблем заменили на куст магнолии с цветками. Огромное спасибо за магнолию. Оставайтесь приятными и отзывчивыми в работе с клиентами!
Будет ли в новом сезоне поставка этих рододендронов?

Залізний купорос, 500 гр

Використовується як антисептик для знищення грибкових пошкоджень будівельних конструкцій, для запобігання гниттю деревени і дерев’яних конструкцій, знищення запахів і дезинфекції літніх туалетів, стічних ям, звалищ.

Використовується в садівництві  для знищення мохів, лишайників, грибкових спор, для боротьби з «борошнистою» росою, паршею, білою плямистістю, септоріазом, антракозом, плодовою гнилизною , чорним раком, з шкідниками садів, слимаками, а також як мікродобриво для підгодівля рослин в цілях профілактики хлорозу і поліпшення інтенсивності забарвлння кольорів і листя квіткових і декоративних культур, для хімічної меліорації грунту.

Позакореневе підживлення можна робити як у період вегетації водним розчином купоросу (10 г на відро води), так і після листопаду (300 г на відро води).

8.00 грн
 
В корзину

НАЗАД К СПИСКУ

Отзывы (0)